מערכת WordPress היא מערכת המפותחת בקוד פתוח בשפת PHP על בסיס מסד נתונים MySQL. במערכת משתמשים מעל ל-60 מליון אנשים ברחבי העולם.

למערכת WordPress יש מערכת יחסים ארוכת שנים עם גוגל. כל דף או פוסט שמתפרסם ב- WordPressנסרק ע”י גוגל תוך 10 שניות. הסיבה לכך היא קוד בסיסי בלב המערכת של WordPress שמקושר למערכת העכבישים של גוגל.

ל-Wordpress מערכת ניהול תוכן מובנית נוחה מאוד לשימוש. המערכת מאפשרת לבעל האתר לעדכן את התוכן באתר שלו גם ללא כל ידע בHTML. אפשר לעדכן דפים, להוסיף ולהוריד דפים בקלות.

מערכת WordPress תוכננה במקור כמערת לניהול בלוגים. עם הזמן היא פותחה ושודרגה והיום אחוז לא מבוטל מהאתרים הגדולים בעולם מבוסס על WordPress.

ל- WordPressמאגר תוספים גדול מאוד. מאות אלפי מפתחים כותבים ומייצרים תוספים חינמיים למערכת וגם כאלה שבתשלום ומאפשרים להוסיף תכנים ויכולות רבים לאתר.

בניית אתר ב- WordPressנעשית בכמה שלבים פשוטים.
כמו כל אתר אינטרנט אחר, שני השלבים הראשוניים והבסיסיים ביותר הם קניית דומיין ושטח אחסון. השלב השלישי הוא התקנת מערכת WordPress.

מערכת WordPress פועלת בשיטת WYSIWG (What You See Is What You Get) ופה מגיע השלב הרביעי של בחירת תבנית מעוצבת. קיימות בשוק מגוון רחב של תבניות, חלקן חינמיות, חלקן בתשלום ותמיד קיימת האפשרות לייצר תבנית ייחודית בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח.

אז איך עושים את כל הדברים האלה? למה צריך בונה אתרים אם אפשר להשיג הכל בחינם? אפשר ליצור איתי קשר ונדבר על הנושא.