בניית אתר תדמית בוורדפרס הוא רעיון מעולה. המערכת מאפשרת הזנת עמודים ללא מגבלה, ניתן לשלב בלוג באתר שעוזר מאוד בקידום אתרים ומוסיף תוכן לאתר, להזין סוגים שונים של מדיה ולפתח ולהרחיב את האתר בכל רגע נתון.

לוורדפרס תוספים והרחבות רבים, המאפשרים שדרוג והעשרה של כל אתר תדמיתי, כולל חיבור למדיה חברתית, גלריות תמונות וסרטוני וידיאו, טפסי יצירת קשר מתוחכמים, מערכת דפי נחיתה ועוד.

בעבר, אחד הכלים הקלים יותר לקידום ושיווק העסק שלך היה הדפסת פליירים. היום בעידן שבו האינטרנט הזמין כמעט בכל בית ולרובנו יש טלפונים חכמים בהם הגישה לאינטרנט זמינה בכף היד, בניית אתר תדמיתי תגדיל את המודעות לעסק שלך ותיצור חשיפה למליוני לקוחות פוטנציאלים בארץ ובעולם.

בבניית אתר תדמיתי, המטרה היא לייצג את העסק שלך בצורה מקצועית, מזמינה ונכונה עבור הלקוחות שלך. בניית האתר נעשית ראשית בהכרת העסק, אפיון צרכי העסק והכרת קהל הלקוחות. בהמשך, מבצעים מחקר שוק ומתאימים את הכלים הנכונים והרלוונטים ביותר לאתר המתאים לעסק הספציפי שלך.

כל כך הרבה חברות ועסקים מציעים לבנות אתר תדמיתי מוצלח עבור העסק שלך. איך תדע כיצד לבחור את בונה האתר הנכון?
חשוב לוודא שבונה האתרים שבוחרים בו מציג לך תבנית ייחודית לאתר ולעסק שלך ולא, כמו בחברות רבות בשוק, משתמש בתבנית קבועה לפי סוג העסק או לפי גודל האתר.
חושב לוודא שאחרי שהשקענו זמן ומשאבים בבנית אתר שהאתר נשאר שלנו ולא בשכירות שמחירה עולה משנה לשנה ובסוף משאיר אותך עם חור בכיס.

אחד הדברים החשובים ביותר בבנית אתר תדמיתי היא שילוב של הרבה תכנים באתר. כשלקוח פוטנציאלי נכנס לאתר שלך הוא מעוניין לקבל כמה שיותר מידע. ראשית כל מחפשים את כתובת העסק ודרכים לייצירת קשר ובהמשך מומלץ לפרסם תכנים חוויתיים ולספק ללקוח הפוטנציאלי את מירב המידע על כל השירותים שאתם מספקים.
המטרה בהזנת מגוון רחב של תכנים באתר התדמיתי היא לגרות את הלקוח הפוטנציאלי ולגרום לו לרצות להשתמש בשירותים שאנחנו מציעים וליצור עמנו קשר.

מוזמנים להכנס לפרוייקטים שלי ולהתרשם ממגוון האתרים ובינהם אתרים תדמיתיים או ללחוץ כאן